Toksinler Depresyona Yol Açabilir

 

KUTSAL KİTAP TEDAVİSİ Sağlık Gerçekleri

Dünyamız toksinlerle doludur. Her gün yiyeceklerimizde, suyumuzda, soluduğumuz havada toksinlere maruz kalıyoruz. Kurşun, kadmiyum, cıva, arsenik ve alüminyum gibi ağır metaller her gün yiyeceğimize, suyumuza, soluduğumuz havaya karışıyor. İzopropil alkol, benzin, formaldehit gibi çözülgenler ve temizlik malzemeleri cildimiz aracılığıyla emilmekte ve vücudumuzdaki yağ bezlerinde depolanmaktadır. Aynı zamanda her gün yediğimiz yağlı ve işlenmiş gıdalar aracılığıyla zirai ilaçlara ve bitki öldürücü kimyasallara da maruz kalıyoruz. Zirai ilaçlar rahatlıkla vücudumuzdaki yağ bezlerinde depolanabilmektedir.

 

Sürekli toksinlere maruz kaldığımızdan dolayı vücudumuz her gün giderek daha da ağırlaşan bir toksin yükü biriktiriyor. Bu toksinler yağ bezlerimiz ve sinir sistemimiz ile birlikte beyin dokusunda, kemiklerden ve organlarda depolanmaktadır. Bunlar öylesine toksik bir yük yaratırlar ki vücudumuz dayanamayıp en sonunda bizi kronik yorgunluğa ve depresyona sürükler. (Toksinlerden arınma ile ilgili Toxic Relief ve Get Health Through Detox and Fasting kitaplarımda daha fazla bilgi bulabilirsiniz).

 

Depresyonun üzerine sevinç silahıyla giderken, vücudunuzun her bir depresyon ve kaygı belirtisini azaltması için doğal vitaminler ve takviyeler de kullanınız. Vitaminlerinizi ve takviyelerinizi almadan önce dua edin. Bu ilaç için dua etmekle Tanrı’nın bereketi ve meshedilmişliği doğal olanı olağan üstü bir şekilde bereketleyip fiziksel etkinliğini artıracaktır.

 

KUTSAL KİTAP TEDAVİSİ Duanız

Her Şeye Gücü Yeten Tanrı, Yeremya 33:3’e göre Senin Sözün şöyledir: “Bana yakar da seni yanıtlayayım; bilmediğin büyük, akıl almaz şeyleri sana bildireyim.’

Hangi takviyeleri almam gerektiğini bana gösterdiğin için teşekkür ederim. Bunları almadan önce dua ediyorum ve Ruhunun bu gıda takviyeleriyle bana fiziksel ve ruhsal olarak yardımcı olacak gücü vermesini istiyorum. Bedenimi, canımı ve ruhumu hiçbir şeyin ve durumun çalamayacağı bir sevinçle doldur. Amin.

 

Kaynak: Don Colbert

 

 

Duaya Mı İhtiyacınız Var?

Buraya Tıklayın