Eğer Aşırı Kilo Sorunu Yaşıyorsanız

 

Eğer Aşırı Kilo Sorunu Yaşıyorsanız Bu İlaçtan Günde 3 Kere, Yemeklerden Önce 1 Adet Alınız

 

Bana kilo aldıracak kadar yemek yemeyi arzulamıyorum. Bedenimi Tanrı’ya sunuyorum; bedenim bende yaşayan Kutsal Ruh’un tapınağıdır. Ben kendime ait değilim, bir bedel karşılığı satın alındım, bu nedenle aşırı derecede yemeyi İsa Mesih’in adında reddediyorum. Bedenim İsa Mesih’in adında sakinleş ve Tanrı’nın Sözü’ne boyun eğ. Bu bedenin yeme arzularını çürütüyorum ve Tanrı’nın Sözü ile uyumlu hale gelmesin için buyruk veriyorum (Romalılar 12:1; 1 Korintliler 6:19)

 

***

Maddi İhtiyaçlar Konusunda Sonuçlar Ortaya Çıkana Kadar Günde 3 Kere Söyleyin

 

İsa Mesih beni yasanın lanetinden kurtardı. İsa Mesih beni fakirlikten kurtardı, İsa Mesih beni hastalıktan kurtardı, İsa Mesih beni ruhsal ölümden kurtardı (Galatyalılar 3:13; Yasa’nın Tekrarı 28)

 

***

 

Tanrı bana yoksulluk yerine zenginlik verdi, hastalık yerine sağlık verdi, ölüm yerine sonsuz hayat verdi (2 Korintliler 8:9; Yeşaya 53:5-6; Yuhanna 10:10; Yuhanna 5:24)

***

 

Tanrı’nın Sözü benim için doğrudur (Mezmur 119:25)

 

***

 

Rab’den zevk alıyorum ve O da benim yüreğimin arzularını veriyor (Mezmur 37:4)

 

***

Ben verdim ve bastırılmış, silkelenmiş ve taşan bir kapta ölçüsüzce geri aldım (Luka 6:38)

 

***

 

Hangi ölçüyü kullandıysam bana da aynı ölçü kullanılır. Büyük miktarlarda ekiyorum, bu nedenle büyük miktarlarda biçeceğim. Sevinçle veriyorum ve benim Tanrım lütfunu üzerime boşalttı ve ben her şeyde her şeye yeterliyim ve her iyi iş için bolluğa sahibim (2 Korintliler 9:6-8)

 

***

 

Hiçbir şeyde eksiğim yok çünkü benim Tanrım Kendi yüceliğinin zenginliği ölçüsünde İsa Mesih sayesinde tüm ihtiyaçlarımı karşılar (Filipililer 4:19)

 

***

Rab çobanımdır ve HİÇBİR ŞEY İSTEMEM. İsa’nın bir şeyi yoktu, öyle ki O’nun yokluğu aracılığıyla ben bolluğa kavuşayım. İsa ben yaşama, bol yaşama sahip olayım diye geldi (Mezmurlar23:1; 2 Korintliler 8:9; Yuhanna 10:10)

 

***

 

Lütfun bolluğunu ve doğruluk armağanını almış olarak İsa Mesih sayesinde bir kral gibi hükmediyorum (Romalılar 5:17)

 

***

Rab kullarının bereketlenmesinden hoşlanır ve İbrahim’in bereketleri benimdir (Mezmurlar 35:27; Galatyalılar 3:14)

 

Kaynak: Charles Capps

 

 

Duaya Mı İhtiyacınız Var?

Buraya Tıklayın