Tanıklıklar

 

A.N. – İSTANBUL

“Çeşitli hastalıklardan dolayı kocamla birlikte acı içindeydik. Ayrıca kocam işini kaybetmişti ve çok zor bir dönemden geçmekteydik. Ümidimiz ve inancımız kalmamıştı. Çaresiz durumdaydık. Bu zor durum aile hayatımızı da olumsuz etkiliyordu. Bir gün programınızı seyrederken insanları duaya davet ettiğinizi gördüm. Dua eder etmez, o anda iyileştim. Bundan sonra her hafta sizi izlemeye başladım. Bir başka programınızda gene hasta olanlar için dua ediyordunuz ve bu sefer de eşim iyileşti. Sonra maddi zorluklar yaşayanlar ve iş arayanlar için dua ettiniz, kısa süre sonra Rab eşime bir iş sağladı. Bu mucizelerle Rab hayatımızı değiştirdi. Programlarınıza minnettarız.”

HÜLYA – TÜRKİYE

“Cinlerin etkisi altındaydım. Sürekli karabasan ve kabus görüyordum. Etrafımdaki insanlar beni yargılıyorlardı. Bana sürekli yaşamımda bir günah olup olmadığını sorup yaşadıklarımın benim hatam olduğunu söylüyorlardı. Cinler hakkındaki programınızı izlerken sizinle birlikte dua ettim ve yüreğimde çok büyük bir huzur hissetmeye başladım. Canlı yayında sizi aradım ve siz de benim için dua ettiniz. O anda cinlerin etkisi altından kurtuldum ve o andan beri özgürüm. İsa’da yeni bir yaşam buldum. ”

ZAGDIK – BELÇİKA

“Televizyon kanalları arasında gezinirken programınızı rastladım. Tanrısal şifa hakkında konuşuyordunuz ve benim muzdarip olduğum hastalıktan bahsediyordunuz. Bu hastalık yaşamımı mahvetmişti ama o anda sizi dinlerken Tanrı yüreğime dokundu. Siz dua ederken vücumda bir şeyler hissettim, Tanrı bana o an şifa verdi. Hizmetleriniz için teşekkür ederim.”

JACKLYN – LÜBNAN

“Bir çok hastalığın pençesindeydim ve fiziksel olarak yürümekte güçlük çekiyordum. Yüreğimi felç kalma korkusu sarmıştı. Aylarca evden dışarı çıkamadım. Huzurum yoktu ve ümitsizdim. Sizin bahsetmiş olduğunuz şekilde Tanrı ile kişisel bir ilişkiyi hiç yaşamamıştım. Sevincini yıllar önce kaybetmiş, tek başına, yalnız bir şekilde ölmekten korkarak yaşayan biriydim. Hiç kimsenin beni sevdiğine veya umursadığına inanmıyordum. Amerika’da yaşayan kız kardeşim bana programlarınızdan bahsetti ve izlememi tavsiye etti. Kız kardeşim sizi izlerken İsa’yı yaşamına almış ve yaşamı tamamen değişmişti. Bana tüm yaşamındaki değişimleri anlattı. Bu yüzden ben de sizi izlemeye başladım ve yüreğime iman etme arzusu girdi. Şimdi Rab’bin sevinci benimle. Siz hastalar için dua ederken hastalıklarımın bir kısmı iyileşti.”

MELİS – İSTANBUL

“İsa Mesih programlarınız sayesinde İblisin hayatıma ördüğü duvarları yıktı. Bunun için size teşekkür ediyorum.  Ağır bir ameliyat geçirmiştim, yaşamaya bile gücüm olmadan sürekli yatıyordum. Acınacak durumdaydım. Ayrıca ailem nişanlımdan nefret ediyordu. Sonra bir gün sizi izlemeye başladım. Rab’bin sevgisini sizden dinledikçe yüreğim yumuşadı. İsa Mesih’e iman ettim ve şimdi yüreğim sevinçle dolu. Nişanlımla evlendim ve o da İsa’ya iman etti.”

HÜLYA – İSTANBUL

“Annemle programlarınızı sürekli izliyoruz. Annemin bir çok hastalığı vardı. Siz hastalar için dua ettiğinizde annemle duanıza katıldık. Annem o an iyileşti. Şimdi çok büyük bir ümidim var, ne depresyondayım ne de cesaretim kırık. Programlarınız İsa için yaşamamı sağladı.”

MURAT – İNGİLTERE

“Işık Abla sanki benim için dua ediyor. Buna inanamıyorum. Sanki birisi tüm sırlarımı ona anlatmışcasına beni tanıyor. Rab’bin benden uzak olmadığına inanmaya başladım. İyi birisi olmamama rağmen Rab’bin benden nefret etmediğini gördüm. Günahlarımı farkettim, bundan sonra daha iyi birisi olmak istiyorum.”

İSMİ GİZLİ BİR TÜRK SEYİRCİ

“Rab ile sizin programlarınız sayesinde tanıştım. Beni daha iyi birisi olmam için ikna etti. Günahlarımı farkettim. Eskiden bunların farkında değildim. Siz dua ettiğinizde ben de sizinle birlikte ediyorum. Rab’bin yüklerimi taşıdığına iman ediyorum.”

İSMİ GİZLİ BİR SEYİRCİ – İRAN

“Tanrı’yı tanımak ve gerçeği bulmak için yüreğimde bir açlık var. Programınızı izledikten sonra İncil’i okumaya karar verdim. Bana bir İncil gönderir misiniz? Aynı zamanda birisi beni arayıp İsa ve Hrıstiyanlığı anlatabilir mi?”

İSMİ GİZLİ ÜNLÜ BİR TÜRK SES SANATÇISI – TÜRKİYE

“Programlarınızdan çok büyük bir huzur ve sevinç alıyorum. Tanrı’dan bahsetme şekliniz çok özel! İsa hakkında şarkı yazmak istiyorum. Yaptıklarınız için teşekkür ederim.”

İSMİ GİZLİ BİR AİLE – İSVEÇ

“Programlarınızı izleyerek İsa’ya iman eden bir sürü akrabamız oldu. Her izlediğimizde evimiz huzur ve sevinçle doluyor.