Tanrı’nın Mücizelerinde Yaşamak

İsa Mucizeler Yaratandır

Belki bugün Tanrı’nın bir konuda mucize yapması için dua ediyorsunuz ama bir yanıt alamıyorsunuz. İsa Mesih sizi bağlardan, bağımlılıklardan, hastalıktan, her tür illetten, acıdan ve kederden kurtarmak için bedeli çarmıh üzerinde ödemiştir. Bugün Tanrı’nın bir çocuğu olarak Tanrı’nın mucizelerini isteyebilirsiniz!

Eğer İsa Mesih’i izliyorsanız ve bir mucizeye ihtiyacınız varsa, Tanrı’nın kimliğine ve sizin için neler yaptığına odaklanın. İsa sizi derin bir sevgi ile seviyor, acı çekmenizi istemiyor. Tanrı’nın yolları sizin yollarınızdan çok daha yücedir. Gözlerinizi sorunları çözene dikin! Tanrı gözlerimizi ona çevirmemizi istiyor.

Henüz mucizenin gerçekleşmeden önce Tanrı’yı yücelttiğinizde ve ona şükürler sunmaya başladığınızda Tanrı bundan hoşnut olacak ve bizi daha çok bereketleyecektir. Tanrı sadıktır ama biz de O’na sadık kalmalıyız. Tanrı mucizeler yapandır ama bundan önce bizim Babamız ve sevecen Tanrımız’dır. İmanınızı artırın ve bugün mucizenizi alın!

Mucizeye Hazır Mısınız?

Bugün mucizeniz için sevinme zamanı! Aşağıda yer alan Dua Rehberimizi indirin ve Tanrı’nın hayatınızda yaptığı mucizeler için onu yüceltmeye başlayın!