İsa Sizi Her Tür Madde Bağımlılığından Kurtarır

İsa Sizi Her Tür Madde Bağımlılığından Kurtarır

Uyuşturucu madde ya da alkol bağımlılığı sorunu mu yaşıyorsunuz? Yaşadığınız sıkıntılar sizi depresyona mı sürüklüyor? Aynı kısır döndü içerisinde sıkışıp kaldınız mı? Bir hafta çok iyi gidiyorsunuz, sonraki hafta ise tekrar uyuşturucuya ya da alkole mi yöneliyorsunuz? Bu tutsaklıklardan kurtulmak istiyor musunuz?

Bağımlılıklar Tanrı’nın sizin için tasarladığı hayatıyaşamanızı engeller. Tanrı’nın sizin için bemberrak, yepyeni ve heyecan dolu bir tasarısı var. Bugün pek çok insan tutsaklıktan kurtulmaya çalışıyor. Siz de onlardan birisi misiniz?

Bedeniniz, içinizde yaşayan Kutsal Ruh’un sadece O’na ait ve O’nun için kutsal kılınmış bir tapınak olmak üzere tasarlanmıştır. Kutsal Ruh size rehber olmak ve hayatınızı Mesih uğruna yaşamanız için size yardım etmek üzere hazırdır. Uyuşturucu ve alkol gibi maddeler Tanrı’nın Kutsal Ruh aracılığıyla konuştuğu sesini işitmenizi engeller. O olmadan Mesih’teki geleceğimizi kaybederiz.

Bugün hayatınızı gözden geçirin. Sahip olduğunuz bağımlılıklardan dolayı hayatınızdaki insanları bir kenara ittiniz mi? İş yaparken güçlük çekiyor musunuz? Yalnız değilsiniz.

Size şifa veren ve sizi kurtaran İsa Mesih’tir. İsa çarmıh üzerinde sizin için öldüğünde günahlarınızı, hastalıklarınızıbağımlılıklarınızı kendi üzerine alıp mezara götürdü. Bunlar artık sizin taşımanız gereken yükler değil. Mücadele ettiğiniz bağımlılıklar artık size sahip olamaz. Kuzu’nun kanıaracılığıyla İsa Mesih’te özgürsünüz!İsa Mesih’in adının gücüne ve sizin için verdiği kurbana inanın, böylece bugün özgür olacaksınız.

Eğer şu anda bazıbağımlılıkların üstesinden gelme savaşı veriyorsanız ve Mesih’in sizin için bir mucize yapmasına hazırsanız, aşağıdaki bilgileri doldurun ve Mesih’te Özgürlük Rehberini ile birlikte bu konudaki Kutsal Kitap ayetlerini indirin.