Güvensizlikten Özgür Olun

Güvensizlikten Özgür Olunv

Tanrı sizi eşsiz ve benzersiz yarattı. Bunu tüm kalbinizle kabul edin ve Mesih’teki kimliğiniz uyarınca kendinize güven duyarak yaşayın!

Tanrı sizin kim olduğunuzu söylüyor? Buna göre yaşayın:

Güvensizlik pek çok kişinin yüreğine, özellikle de günümüz toplumuna bir veba gibi bulaşmıştır. Pek çok kişi Mesih’te kim olduğunu bilmemektedir çünkü Tanrı’nın sevgisini doya doya yaşamamışlardır. İnsanlar kimliklerini Tanrı’da aramaktan çok, maddiyatta ve unvanlarda aramaktadırlar. Sizce siz kimsiniz? İşinizdeki unvanınız ya da malvarlığınız veya hiç olmadığınız bir kişi gibi davranmak ve yaşamak hayatınıza huzur getiriyor mu? Tanrı sizin kendiniz olmanızı istiyor. Kendiniz olmak ve fark yaratmak üzere yaratıldınız!

Dua Rehberini Buradan İndirebilirsiniz. 

Şeytan Mesih’teki geleceğinize kavuşmaktan sizi alıkoymak ister. Yetersiz hissetmenizi sağlayıp sizi uzaklaştırmak adına elinden gelen her aracı kullanacaktır. Tanrı sizin uğruna ölünecek bir kişi olduğunuzu düşünüyor ve bunu zaten İsa Mesih sizin için Çarmıh üzerinde yaptı. Tanrı’nın sevgisini deneyim etmek ve O’nun Sözü’nü bilmek hayatınızdaki güvensizliği ortadan kaldırır ve Mesih’te size bir kimlik, cesaret ve yüreklilik sağlar. Bugün güvensizlikten özgür olmaya hazır mısınız? Güvensizlik hakkındaki Kutsal Kitap ayetleri ile beraber gelen Dua Rehberimizi aşağıdan indirebilirsiniz!